• 09384431548 - 09013771746
0
0
مورد علاقه ها
سبد خرید
مجموع : 0

10 نکته برای طراحی کارت دعوت و تبریک جذاب

  • مهتاب حسنخانی
  • 1 آوریل 2021

اگر قصد طراحی کارت دعوت برای مهمانان و یا حتی مشتریان خود را دارید ابتدا باید نکاتی را بدانید تا با استفاده از آنها یک کارت دعوت خاص و شیک داشته باشید. ما در این مقاله نکات مهم برای طراحی کارت دعوت را معرفی می کنیم.

انتخاب تم رنگی مناسب برای طراحی کارت دعوت

ترکیب رنگ و تم برای کارت دعوت با ایجاد شور و اشتیاق و حس و حال خوب فرد گیرنده تاثیر مستقیم دارد. پس سعی کنید از رنگ های متناسب با رویدادها و مناسبت ها استفاده کنید و تا می توانید از طرح ها و ظواهر قدیمی استفاده نکنید.

انتخاب محتوای مناسب برای کارت دعوت

برای داشتن یک محتوای خوب موارد زیر را باید در نظر بگیرید:

  • ذکر مکان و زمان دقیق مراسم
  • تعیین فردی برای کسب اطلاعات دقیق
  • تعیین مهمانان

طراحی کارت دعوت

انتخاب رویه مناسب برای کارت

طراحی یک رویه زیبا تاثیر بالایی در گیرایی و تفاوت کارت شما با دیگر کارت ها ایجاد می کند. همچنین می توانید برای انتخاب رویه کارت دعوت دیجیتال خود از نمونه کارهای نورا استفاده کنید.

از فونت زیبایی استفاده کنید

یکی از مواردی که در زیبایی کارت دعوت شما تاثیر بسیاری دارد فونت متن کارت دعوت می باشد پس در انتخاب فونت توجه کامل را داشته باشید. فونت پیشنهادی ما به شما عزیزان serif و یا sans serif می باشد. همچنین بهتر است برای نام ها از یک فونت متفاوت استفاده کنید تا اسامی اصلی برجسته از متون دیگر باشند.

امیدواریم که این مطلب برای شما کاربران عزیز مفید بوده باشد. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران تخصصی نورا در این باره تماس برقرار نمائید.

 

نظرها

نظر شما راجب این مطلب چیه ؟

نورا - نورا دیپ - خدمات کارت دیجیتال - کارت آنلاین - کارت عروسی - نورا کارت