• 09384431548 - 09013771746
0
0
مورد علاقه ها
سبد خرید
مجموع : 0

جدید ترین کارت های عروسی 2020

  • محمد آیت اللهی
  • 28 ژانویه 2021

معمولا برای برگزاری عروسی ها ، عروس و داماد دنبال این هستند که یک مراسم عروسی خاص و متمایز از سایر جشن های عروسی را برگزار کنند برای همین ۳ الی ۴ ماه قبل از برگزاری جشن عروسی به دنبال تدارک تالار - ارکستر - کیک عروسی - لباس عروسی - کت و شلوار داماد - ماشین عروس - فیلم بردار مجلس عروسی و ... می گردند .
شرکت نورا ( Nuoradeep ) برای عروس و داماد هایی که به دنبال خاص بودن مراسم ازدواج هستند ، یک نوع کارت دعوت عروسی دیجیتال طراحی کرده که می تواند همه مهمانان مراسم را به شکل جذابی درگیر جشن عروسی شما کند ، کارت دعوت عروسی که امکانات خاصی را علاوه بر امکانات معمول کارت های دعوت متداول تکراری ( شعر - تاریخ مراسم - محل مراسم ) در اختیار میهمانان و عروس و داماد قرار می دهد.

 

ویژگی های کارت دعوت عروسی نورا

 

1 - آلبوم عروسی در کارت دعوت عروسی نورا

کل عکس های مراسم عروسی یک طرف عکس های فرمالیته قبل از عروسی یک طرف ، این روز ها عروس و داماد قبل از برگزاری جشن عروسی عکس های فوق العاده جذابی را می گیرند که خیلی خاطره ساز هستند . یکی از ویژگی های کارت دعوت عروسی دیجیتال نورا قرار دادن این عکس ها داخل دعوت نامه ی عروسی است که می تواند یک آلبوم حرفه ای برای جشن ازدواج به شمار برود .

2-  فیلم فرمالیته در کارت عروسی نورا 

فیلم هایی معمولا عروس و داماد به شکل فرمالیته می سازند که از جلوه های خییلی جذابی برخوردار است که معمولا عروس و داماد نقش اصلی و تعدادی از بستگان و یا دوستان داخل این فیلم عروسی زیبا نقش کوتاهی را بازی می کنند , عروس و داماد می توانند در صورت تهیه این نوع فیلم ها اونو با مهمان های جشن عروسی خودشون داخل صفحه ای خاص از کارت دعوت عروسی قرار بدهند .

 3- پیام تبریک در کارت عروسی نورا 

یکی از چیز هایی که ما داخل شبکه های اجتماعی کم و بیش با آن سر و کله می زنیم کامنت یا نظرات است , شرکت ما ( Nuoradeep ) , صفحه ای خاص برای قرار دادن کامنت یا پیام تبرییک از طرف میهمان های جشن عروسی برای تبریک ازدواج به عروس و داماد قرار داده است تا مهمان های مراسم بتوانند یادگاری های ارزشمندی برای جشن عروسی که جزئ مهمترین مراسم های زندگی به شمار می روند قرار دهند ..

4- لوکیشن در کارت دعوت عروسی نورا 

یکی از مشکل های رایج تالار ها و باغ های دور و اطراف شهر ها که معمولا محل برگزاری جشن های عروسی می باشند پیدا کردن مسیر برای رسیدن به محل برگزاری مراسم است ,  کارت دعوت عروسی نورا  صفحه خاصی را برای نمایش جزِیات مراسم قرار داده که در آن اطلاعاتی مانند لوکیشن - زمان شروع مراسم - آدرس نوشتاری - شماره تلفن (( برای اطلاعات بیشتر در مواقع ضروری )) به میهمانن مراسم عروسی نمایش داده می شود .

5- داستان ما در کارت دعوت عروسی نورا 

کارت دعوت عروسی نورا از چندین صفحه مختلف تشکیل شده است که در یکی از صفحه های آن که به صورت اختیاری است , عروس و داماد می توانند قسمت کوچکی از خاطره ی آشنایی خودشان را به روایت یک داستان کوتاه با مهمان های مراسم عروسی خود در کارت دعوت عروسی به اشتراک بگذارند . معمولا در این نوع داستان ها اغراق های کوچکی هم صورت می گیرد .

 

روش های ارسال کارت دعوت عروسی نورا 

پس از مراحل ساخت کارت دعوت , عروس و داماد برای ارسال کارت های خود می توانند از چندین روش مختلف استفاده کنند :

1- ارسال کارت عروسی با پنل اس ام اس ( SMS ) 

عروس و داماد می توانند با ارائه ی شماره ی میهمانان مراسم از امکانات پنل اس ام اسی نورا استفاده کنند و کارت دعوت عروسی خود را به دست میهمانان برسانند . 

2- ارسال کارت عروسی در پیام رسان ها ( ... , Telegram , instagram , whats app )

عروس و داماد می توانند لینک کارت دعوت عروسی نورا در قالب یک پیام زیبا در شبکه های پیام رسان ببرای مهمانان خود ارسال کنند .

3- ارسال کارت عروسی به شکل  - Qr code - 

عروس و داماد می توانند از شرکت Nuoradeep لینک کارت دعوت عروسی نورا خود را به شکل Qr code در یک فایل corel دریافت کنند و آن را به چاپ خانه ی کارت دعوت فیزیکی ( کاغذی , شیشه ای , چوبی , ... ) برده و روی آن چاپ کنند .

4- ارسال کارت دعوت عروسی به شکل - E-mail -

عروس و داماد با انتخاب این روش ارسال می توانند لیستی از e-mail مهمان ها ی جشن خود را در اختیار شرکت Nuoradeep قرار دهند تا لینک کارت دعوت دیجیتال در قالب یک پیام دعوت به دست مهمانان برسد . 

امنیت کارت دعوت عروسی نورا

شرکت Nuoradeep برای امنیت کارت دعوت عروسی شما تمهیداتی را پیشبینی کرده تا محتویات این کارت که به شکل یک لینک است , فقط توسط مهمان های دعوت شده به مراسم توسط شما , قابل مشاهده باشد .

شرکت Nuoradeep بعد از طراحی کارت عروسی مراسم شما , از عروس و داماد لیست شماره تلفن ( یا - e-mail ) مهمان های دعوت شده به مراسم را می گیرد و در قسمت امنیتی - کارت دعوت عروسی قرار می دهد , سپس بعد از ارسال کارت دعوت عروسی برای مهمانان مراسم تمام کسانی که به مراسم عروسی دعوتت شده اند بعد از ورود به کارت در صفحه اول شماره ی ثبت شده جزو مهمان های مراسم باشد کدی ( 5 رقمی ) به شکل رندم و با زمان انقضا 2 دقیقه برای میهمان مراسم ارسال می شود که می تند بعد از وارد کردن کد از محتوای کارت دعوت عروسی شما با خبر شوند .

 

نظرها

نظر شما راجب این مطلب چیه ؟

نورا - نورا دیپ - خدمات کارت دیجیتال - کارت آنلاین - کارت عروسی - نورا کارت