• 09384431548 - 09013771746
0
0
مورد علاقه ها
سبد خرید
مجموع : 0

امنیت کارت عروسی دیجیتال

  • محمد آیت اللهی
  • 28 ژانویه 2021

کارت عروسی دیجیتال نورا نوعی دعوتنامه عروسی است که در نهایت به شکل یک لینک به دست مهمان ها می رسد و به راحتی قابل انتشار است و باعث کمتر شدن محبوبیت این نوع دعوتنامه شود .

امنیت کارت عروسی نورا 

شرکت نورا برای این منظور که فقط و فقط مهمان های مراسم اجازه ی دسترسی به محتوای کارت عروسی را داشته باشند بخش امنیت کارت عروسی دیجیتال نورا را طراحی کرده است .

امنیت کارت عروسی از اهمیت بالایی برخوردار است که باید به آن توجه کرد ; دز صورتی که کارت عروسی شما در دسترس عموم مردم قرار گیرد امکان خراب شدن مراسم به وجود می آید یا عکس های خصوصی شما در دسترس مردم قرار می گیرند و در اینترنت پخش می شود .

بخش امنیت کارت عروسی دیجیتال نورا وظیفه ی حفاظت از کارت عروسی شما را دارد و اجازه دسترسی به افرادی که به مهمانی دعوت نشده اند را نمی دهد .

چگونه فقط مهمان های دعوت شده می توانند کارت عروسی ما را ببینند ❗️

امنیت کارت عروسی دیجیتال نورا از احراز هویت SMS استفاده می کند , این احراز هویت به صورت زیر انجام می شود :

عروس و داماد بعد از مراحل طراحی کارت دعوت عروسی دیجیتال باید لیستی از شماره موبایل های مهمان های دعوت شده به مراسم را در اختیار بخش امنیت کارت عروسی نورا قرار دهند در ادامه هر شخصی که توسط لینک کارت عروسی دیجیتال شما وارد شود در ابتدا باید شماره ی موبایل خود را وارد کنند , در صورتی که شماره وارد شده توسط عروس و داماد دعوت شده باشد کد  رقمی برای همان شماره تلفن ارسال می شود تا بعد از وارد کردن کد ارسال شده , صاحب شماره دعوت شده به محتوای کارت عروسی دسترسی پیدا کنید .

من کارت عروسیمو میتونم توی گوگل پیدا کنم ❗️

کارت های عروسی دیجیتال ساخته شده از دسترس موتور های جست و جو خارج می شود تا به هیچ عنوان هیچ کدام از لینک های کارت های عروسی در گوگل قابل مشاهده نباشد .

با این کار عکس ها و ویدیو های به کار رفته در کارت عروسی هم در موتور جست و جو  ایندکس نمی شود و به هیچ عنوان هیچ کس به جز افرادی که توسط عروس و داماد دعوت شده اند نمی توانند به محتوای کارت عروسی شما دسترسی داشته باشند .

نظرها

نظر شما راجب این مطلب چیه ؟

نورا - نورا دیپ - خدمات کارت دیجیتال - کارت آنلاین - کارت عروسی - نورا کارت