• 09384431548 - 09013771746
0
0
مورد علاقه ها
سبد خرید
مجموع : 0

ویژگی های کارت عروسی لوکس چیست؟

  • مهتاب حسنخانی
  • 7 آوریل 2021

یکی از بخش های جذاب عروسی انتخاب کارت عروسی لوکس و دعوت کسانی است که دوست دارید در این شب به یاد ماندنی کنار شما باشند. پس برای دعوت این افراد نیاز به کارت دعوت جذابی مناسب با آنها می باشد. پیشنهاد اولیه ما به شما عزیزان کارت های دیجیتال می باشد که در این روزهای کرونایی بدون نیاز به ارسال حضوری کارت ها به مهمانان با یک ایده جذاب و جدید مهمانان خود را دعوت می کنید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با کارت دعوت های دیجیتال می توانید مطالب مرتبط با آن را در وب سایت ما طالعه کنید.

و اما روش دیگر برای دعوت مهمانان همان روشی است که همه با آن آشنایی دارید. در این مطلب ویژگی های این کارت دعوت ها را به شما معرفی می کنیم تا خریدی خوب داشته باشید.

یک کارت عروسی لوکس چه ویژگی هایی دارد؟

1- جنس کارت عروسی

یکی از بخش های مهم برای انتخاب کارت عروسی خوب، جنس کارت است. جنس مقوایی که کارت شما را تشکیل می‌دهد، باید از جنس مرغوب، زیبا، جذاب، خاص و لوکس باشد. استفاده از مقواهای بی‌کیفیت که معمولا برای کارت عروسی ساده و ارزان استفاده می‌شود، اصلا مناسب کارت عروسی لوکس نیست. سعی کنید، با درنظر گرفتن این ویژگی مهم، بهترین و شیک‌ترین مدل کارت عروسی را انتخاب کنید.

ویژگی کارت دعوت عروسی

2- متن کارت عروسی لوکس

مهم نیست چه نوع کارتی انتخاب می کنید. مهم این است که باید کارت عروسی شما متن با کلاس و جذابی داشته باشد. برای نوشتن متن کارت عروسی

سلیقه و زمان بگذارید تا چیزی باشد که خاص باشد و هرکس با مشاهده آن یاد شما دو نفر بیفتد.

3- رنگ کارت عروسی

رنگ کارت تاثیر زیادی در نگاه اول و جذب کارت عروسی بر مهمانان دارد. در مقالات قبلی به طور کامل در رابطه با رنگ بندی کارت عروسی برای سلیقه های مختلف توضیح داده ایم.

4- عدم محدودیت در تعیین سایز کارت

برای هر نمونه کار موجود نباید محدودیتی برای سایز کارت باشد و زوج باید به انتخاب خودشان سایز و ابعاد کارت را انتخاب نمایند.

کارت عروسی لوکس

امیدواریم از مطلب فوق لذت برده باشید و بتوانید در مراسم های خود از آن کمک بگیرید.

نظرها

نظر شما راجب این مطلب چیه ؟

نورا - نورا دیپ - خدمات کارت دیجیتال - کارت آنلاین - کارت عروسی - نورا کارت