• 09384431548 - 09013771746
0
0
مورد علاقه ها
سبد خرید
مجموع : 0

5 ویژگی یک آتلیه عروسی خوب چیست؟

  • مهتاب حسنخانی
  • 6 آوریل 2021

انتخاب یک آتلیه عروسی خوب مانند انتخاب کارت عروسی و گل و دیگر موارد امری بسیار مهم است چراکه در این عکاسی قرار است زیباترین و به یاد ماندنی ترین شب زندگی شما ثبت شود. چیزی با عنوان بهترین  یا بدترین مطلق وجود ندارد زیرا عکاسی نیز مانند بسیاری از فیلدهای دیگر کاملا سلیقه ای می باشد.

نکات مهم برای انتخاب آتلیه عروسی خوب

در ادامه به 5 مورد از نکات اصلی که بیشتر آنها را باید برای انتخاب آتلیه ملاک قرار دهید را معرفی می کنیم.

مشاهده نمونه کارهای آتلیه مورد نظر

برای بررسی میزان مهارت در هر کاری بهترین کار مشاهده نمونه کارهای پیشین آن می باشد. آتلیه عروسی نیز از این موضوع مستثنی نیست. س فراموش نکنید که پیش از هر کاری نمونه کارهای آن ها را با دقت مشاهده کنید.

داشتن مجوز رسمی اتحادیه آتلیه عروسی

بسیار دیده می شود عروس و دامادهایی که به دنبال فیلم و عکس های عروسی خود هستند و پس از مدتی هیچ خبری از آتلیه پیدا نمی کنند. مجوز رسمی اتحادیه نشان دهنده فعالیت قانونی افراد می باشد.

مقایسه آتلیه با دیگر آتلیه های مورد نظر

پس از بررسی نکات فوق شما می توانید این آتلیه را با یگر آتلیه های هم سطحی که انتخاب کرده اید مقایسه کنید. منظور از مقایسه، مقایسه تیم عکاسی، حرفه ای بودن افراد و از همه مهم تر انتخاب آتلیه ای است که سبک آن به سلیقه شما نزدیک تر است.

آتلیه عکاسی برای عروسی

به دوربین ها و نورپردازی آتلیه دقت کنید

مهم ترین اصل در عکاسی دوربین خوب و پس از آن نور پردازی می باشد. سعی کنید پیش از رفتن به آتلیه از دوربین های عکاسی حرفه ای آشنایی نسبی داشته باشید.

 

آتلیه عروسی خوب

هزینه آتلیه عروسی

در نهایت می پردازیم به هزینه آتلیه. ممکن است دو آتلیه از لحاظ کیفیت کاری یکسان باشند اما یکی هزینه بیشتری برای عکاسی داشته باشد و شما فکر کنید آتلیه ای ک هزینه بیشتری دریافت می کند حرفه ای تر می باشد در صورتی که این چنین نیست و بسیاری از آتلیه ها تنها به دلیل سابقه کاری و یا برند بودنشان مبلغ بیشتری برای کار خود در نظر می گیرند.

 

نظرها

نظر شما راجب این مطلب چیه ؟

نورا - نورا دیپ - خدمات کارت دیجیتال - کارت آنلاین - کارت عروسی - نورا کارت