• میدان امام حسین - خیابان مازندران - پلاک 257 -واحد 17
  • پیگیری سفارش
0
0
مورد علاقه ها
افزودن به سبد
مجموع : 0

کارت عروسی AMORE

سفارش اختصاصی : 1,500,000

کارت عروسی دیجیتال آمور دارای گالری هوشمند عروسی است که می توان از آن به عنوان یک دعوتنامه ی هوشمند برای جشن عروسی استفاده کرد . مدت زمان استفاده از این کارت به شکل مادام العمر است . شما می توانید از نوراکارت برای دعوت مهمان ها در مراسم هایی مانند : سالگرد ازدواج , مراسم عقد , مراسم حنا بندان و ... استفاده کنید . کارت دعوت آمور دارای تم رنگی سفید و مشکی است .

ویژگی های کارت عروسی دیجیتال آمور

  • داشتن گالری هوشمند عروسی
  • داستان ما
  • صفحه پیام تبریک
  • آدرس محل برگزاری مراسم 

عروس و داماد در صورت رضایت می توانند در صفحه ی داستان ما قسمتی از داستان آشنایی خود را با مهمانان مراسم به اشتراک بگذارند. 

ویژگی های پیشنهادی نورا برای کارت عروسی دیجیتال شما

  • اضافه کردن صفحه هدیه برای عروس و داماد
  • پرسش از میهمانان مراسم برای حضور در جشن 

دعوت نامه ی نورا به شکل یک لینک قابل به اشتراک گذاشتن است ولی از آنجا که مهمان های یک مراسم محدود است , شرکت Nuoradeep قبل از ساخت دعوت نامه از میزبان مراسم لیستی از شماره های میهمانان مراسم را دریافت می کند و برای امنیت دعوت نام Nuora از روش احراز هویت به شکل کد یک بار مصرف استفاده می کند تا هر شماره ای که میزبان در اختیار شرکت Nuoradeep قرار داده بتواند به محتوای کارت دسترسی داشته باشد .

کارت دعوت Nuora یکی از مدرن ترین دعوت نامه های روز دنیاست که به شکل یک صفحه سایت برای شما طراحی می شود . شما می توانید داخل این دعوت نامه ی مدرن (Nuora) از اطلاعات مراسم از قبیل زمان و محل برگزاری مراسم مطلع شوید . داخل Nuora card بسته به نوع دعوت نامه ی شما , فیلم و عکس های ارسال شده توسط میزبان مراسم به میهمان ها نمایش داده می شود . میزبان می تواند اطلاعاتی راجب مراسم و یا خاطره یا داستانی را داخل کارت برای میهمانان به اشتراک بگذارد . در داخل Nuora Card قسمتی طراحی شده که میهمانان می توانند برای میزبان مراسم پیام تبریک یا ... را به اشتراک بگذارند.

نظرات خود را وارد کنید

فروشگاه عروس و داماد نورا

nuoradeep , نورا, کارت دعوت عروسی نورا

شرکت نورا ارائه دهنده ی خدمات کارت دعوت عروسی دیجیتال برای مجالس شماست .