• میدان امام حسین - خیابان مازندران - پلاک 257 -واحد 17
  • پیگیری سفارش
0
0
مورد علاقه ها
افزودن به سبد
مجموع : 0

کارت عروسی دیجیتال

کارت عروسی دیجیتال نورا

کارت عروسی دیجیتال

کارت عروسی دیجیتال نورا

کارت عروسی دیجیتال نورا نوعی کارت عروسی است که به شکل یک سایت شخصی برای عروس و داماد طراحی می شود و برای دعوت مهمان های مراسم به جشن عروسی یا اطلاع رسانی برای آغاز یک زندگی مشترک در قالب یک کارت عروسی دیجیتال برای دوستان و آشنایان ارسال کرد .

امکانات کارت عروسی دیجیتال نورا

کارت های دعوت عروسی دیجیتال امکانات متنوعی را برای دعوت مهمان ها به جشن عروسی در اختیار عروس و داماد قرار می دهند , این دعوت نامه ی دیجیتال عروسی می تواند عکس های فرمالیته ی عروسی شما را به شکل یک آلبوم حرفه ای , به مهمان های مراسم عروسی نشان دهد یا فیلمی که به همراه عکس های فرمالیته عروسی تهیه کردید را داخل کارت عروسی دیجیتال به مهمان ها نشان دهید , یکی از ویژگی هایی که کارت عروسی دیجیتال در اختیار مهمان های جشن عروسی شما قرار می دهد امکان گذاشتن پیام تبریک ازدواج (( پیام تبریک یادگاری )) است ; مهمان های دعوت شده با کارت عروسی دیجیتال می توانند با مراجعه به قسمت پیام تبریک کارت عروسی هم برای عروس و داماد پیام تبریک بگذارند هم پیام های دیگر دوستان و آشنایان را ببینند , از دیگر امکانات کارت های عروسی دیجیتال نورا می توان به قسمت داستان ما اشاره کرد , قسمتی که در آن عروس و داماد گوشه ای از اتفاقات با مزه ای که در دوران آشنایی برایشان رخ داده را در قالب یک داستان کوتاه برای مهمانان جشن عروسی بازگو می کنند ...

از دیگر ویژگی های کاربردی کارت عروسی دیجیتال نورا , امکانات صفحه اطلاعات کارت عروسی است که در آن لوکیشن جشن عروسی , تاریخ برگزاری , شماره تماس اضطراری و ... را در اختیار مهمان ها ی دعوت شده به جشن عروسی از طرف عروس و داماد قرار می گیر .

کارت عروسی دیجیتال نورا و نحوه ارسال

کارت های عروسی دیجیتال در نهایت به شکل یک لینک به دست مهمان های جشن عروسی می رسد عروس و داماد می توانند لینک کارت عروسی دیجیتال خود را در قالب یک پیام در شبکه های اجتماعی (( واتس اپ - تلگرام - اینستاگرام و ...)) یا یک اس ام اس از طریق پنل اس ام اس نورا کارت به دست مهمان ها برسانند

چاپ Qr-Code : لینک کارت عروسی دیجیتال روی کارت روی کارت عروسی یکی دیگر از راه های ارسال دعوتنامه ی دیجیتال عروسی برای مهمان ها است که باعث می شود تا مهمان ها حس کنجکاوی بیشتری نسبت به عروسی شما داشته باشند . برای کسب اطلاعات بیشتر به مطلب روش های ارسال کارت عروسی دیجیتال نورا مراجعه کنید .

سفارش کارت دعوت عروسی دیجیتال نورا

بعد از انتخاب کارت عروسی دیجیتال و زدن دکمه سفارش اختصاصی شما را به صفحه ای دیگر برای ساخت حساب کاربری سایت نورا فرستاده می شوید و پس از وارد کردن اطلاعات لازم برای ساخت اکانت کاربری قوانین و مقررات استفاده از کارت عروسی دیجینتال نورا برای شما نمایش داده می شود که پس از تایید , شما را به درگاه پرداخت می فرستد تا پس از پرداخت هزینه در کوتاه ترین زمان تیم پشتیبانی نورا دیپ برای دریافت اطلاعات لازم و انجام هماهنگی ها با شما تماس می گیرند .

زمان لازم برای ساخت کارت عروسی

مدت زمان تحویل کارت عروسی دیجیتال نورا بین 24 تا 48 ساعت بعد از ثبت سفارش است

سوالات پرتکرار کارت عروسی دیجیتال نورا

نوعی کارت دعوت عروسی است که به شکل یک سایت شخصی برای دعوت مهمان ها به جشن عروسی ساخته می شود .

کارت عروسی نورا به شکل مادام العمر است ولی عروس و داماد می توانند با ثبت درخواستی کارت عروسی خود را از دسترس تعدادی از مهمان ها خارج کنند .

بعد از انتخاب کارت عروسی دیجیتال مناسب مناسب مراسم خود و پرداخت هزینه ی آن تیم پشتیبانی برای ساخت و انجام مراحل دیگر با شما تماس می گیرند .

کارت عروسی دیجیتال نورا به گونه ای طراحی شده است که فقط توسط مهمان های دعوت شده به جشن عروسی قابل مشاهده باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله امنیت کارت عروسی دیجیتال مراجعه فرمایید

آلبوم عروسی لاکچری دیجیتال - پخش ویدیو در کارت عروسی - گذاشتن پیام تبریک از طرف مهمان ها - داستان ما - اطلاعات مراسم عروسی

خیر ; کارت عروس دیجیتال نورا برای ورود مهمان ها به کارت عروس ازاحراز هویت به شکل SMS استفاده می کند (( ینی برای ورود به کارت عروسی باید شماره ی شما توسط عروس و داماد در لیست مهمان ها ثبت شده باشد تا برای شما کد ورود نمایش داده شود .)) برای اطلاعات بیشتر به مقاله امنیت کارت عروسی دیجیتال نورا مراجعه کنید

زمان مورد نیاز برای ساخت و تحویل کارت عروسی دیجیتال نورا بین 24 تا 48 ساعت بعد از ثبت سفارش از طریق سایت می باشد .

عروس و داماد می توانند لینک کارت عروسی خود را با پنل SMS نورا دیپ در قالب یک پیام دعوت به دست مهمان ها برسانند , یا لینک کارت عروسی را در شبکه های اجتماعی (( واتس اپ , تلگرام , اینستاگرام و...)) در یک گروه عروسی قرار دهید ; برای اطلاع از روش های بیشتر می توانید به مطلب ارسال کارت عروسی دیجیتال نورا مراجعه فرمایید .

صفحه ای که در آن قسمت کوتاهی از داستان آشنایی عروس و داماد برای مهمان های جشن عروسی بازگو می شود .

بله شما می توانید از تیم پشتیبانی درخواست کنید تا کارت شما را به این صورت طراحی کنند ; برای کسب اطلاعات بیشتر به مطلب کارت عروسی دیجیتال مذهب نورا مراجعه فرمایید .

هر کدام از کارت های عروسی دیجیتال بسته به نوع طراحی تعداد متفاوتی عکس نیاز است , ولی به شکل میانگین 4 الی 5 عکس برای ساخت نیاز است و بقیه عکس ها در صفحه گالری عروسی(( آلبوم عروسی دیجیتال (( نمایش داده می شود .

خیر ; شما می توانید از این سبک دعوتنامه دیجیتال برای دعوت مهمان های خود به مراسم هایی مانند: تولد , عثد , نامزدی , بله برون , پارتی و مهمانی های خود استفاده کنید .

بعضی از عروس و داماد ها برای ازدواج خود قصد برگزاری مراسم عروسی را ندارند و برای اطلاع رسانی ازدواج خود می توانند از این نوع کارت عروسی دیجیتال به عنوان عروسی دیجیتال استفاده کنند .

با شیوع ویروس کرونا که از بهمن سال 98 عروسی ها برگزار نشده , عروس و داماد ها برای شروع زندگی مشترکشان دچارمشکل شده اند ; کارت عروس کرونایی طراحی شده توسط شرکت نورا دیپ می تواند اطلاع رسانی تعویق مراسم شما را به دست دوستان و آشنایان برساند .

nuoradeep , نورا, کارت دعوت عروسی نورا

شرکت نورا ارائه دهنده ی خدمات کارت دعوت عروسی دیجیتال برای مجالس شماست .